Angry Beards nůžky na vousy Edward

888 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2021

Precizně zpracované nůžky Angry Beards na vousy, ale i vlasy, jsou dlouhé 18 cm. Celé nůžky, kromě šroubu, jsou vyrobeny z kvalitní japonské ocele. Konstrukce má výřezy na prsty a finger rest. Dodáváno v pouzdře z veganské kůže.

Klíčové vlastnosti nůžek:

  • Skoro profi nůžky z japonské oceli.
  • Konec zastřihování manikúrními nůžkami!.
  • Precizní zpracování a ostří ostré jako blázen.
  • Poctivých 18 cm, které už potěší i nejednu profesionální barberku.
  • Pouzdro z veganské kůže.
  • Stříhání zkrátka s jistotou v ruce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

vlastnosti Popis nůžek Angry Beards Edward

Pořádné nůžky by neměly chybět v žádné domácnosti, abyste kdykoli mohli decentně upravit plnovous nebo vlasy. Sice 99 % těchhle decentních úprav končí se slzama v očích a přáním vrátit čas o pět minut nazpět, ale když už, tak aspoň pořádnými nůžkami z japonské oceli. 

Profesionální konstrukce s výřezy na prsty a dokonce finger restem (vocas u spodního oka nůžek). Celé nůžky, kromě šroubu, jsou z japonské oceli, která je oproti normální daleko houževnatější a ostřejší. Vysoce převyšuje klasickou ocel i kvalitou a životností hran ostří.

videa produktu Používání je téměř jasné! 

Pro zvýšení životnosti je nepoužívejte na nic jiného, než jsou vousy případně vlasy. Možná ještě chlupy v nosu, ale nic víc. Pokuste se zamezit pádu nůžek a ostřete jen u profesionálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Nadupaná česká kosmetika, to je Angry Beards. Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.

 
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace