Angry Beards sada 5 olejů na vousy

Sada 5 olejů na vousy po 10 ml od české značky Angry Beards v dárkovém boxu.

Klíčové vlastnosti:

  • Pár kapek a vousy jsou nakrmený.
  • Hydratace je cesta k bírdu bez svědění a lupů.
  • Všech 5 vůní origo engrybírdích olejů v jedný base.
  • Lahvička ze speciálního fialovýho skla se šroubovacím víčkem.
  • Hrdě vyrobeno v Česku.
Dostupnost Skladem
799 Kč
Angry Beards sada 5 olejů na vousy

Sada 5 olejů na vousy po 10 ml od české značky Angry Beards v dárkovém boxu. Ideální na vyzkoušení pokud si nejste jistí, která vůně bude pro vás ta pravá. Oleje obsahují mandlový, arganový a avokádový olej. Výborně vyživují a změkčují vousy. Sada obsahuje: Olej na vousy Jack Saloon 10 ml - s vůní kombinující byliny, ovoce, mátu peprnou, vanilku, dřevo a pižmo. Olej na vousy Bobby Citrus 10 ml - s lehkou svěží vůní tropických citrusů. Olej na vousy Christopher the Traveller 10 ml - se svěží vůní po kůži, citrusech a květech. Olej na vousy Todd Herbalist 10 ml - s osvěžující vůní peprmintu a tea tree oleje. Olej na vousy Khalifa the Sheikh 10 ml - s ostřejší kořeněnou vůní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty