Angry Beards sada pro růst vousů

Dárková sada pro růst vousů od české značky Angry Beards obsahuje roller a velké balení dopingu.

Dostupnost Skladem
2 499 Kč
Angry Beards sada pro růst vousů

Dárková sada pro růst vousů od české značky Angry Beards. Sada obsahuje to nejúčinnější pro podporu růstu vousů. Vyrobeno v České republice. Sada obsahuje: Beard Roller - váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm, který prokrvuje pokožku a pomáhá s absorpcí produktů na vousy. Tool Cleaner, abyste roller mohli rovnou používat. Beard Doping přípravek pro růst vousů (100 ml) - zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy.

Angry Beards sada pro růst vousů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Noberu Sandalwood sprchový krém 500 ml
740 Kč
LH2590
Pan Drwal Inker olej na tetování 50 ml
310 Kč
LH2953
Pan Drwal Steam Punk sprchový gel 400 ml LH2430
Pan Drwal Inker krém na tetování 50 ml LH2954
Bluebeards Revenge, dřevěný kartáč na vlasy LH2611
Bluebeards Revenge kondicionér na vlasy 300 ml
299 Kč
310 Kč (–4 %)
LH2466