Dermaroller 0,5 mm

Jaké jsou klíčové vlastnosti tohoto derma-válečku? 

  • Ideální délka mikrojehel 0,5 mm (optimální délka k produkci kolagenu - velmi důležitý pro pevnost, tloušťku a pružnost pokožky).
  • Stylový design v černo-matném provedení. 
  • 2x větší absorbce všech látek z aplikovaných prostředků. 
  • Dodá pokožce zdravý vzhled a působí preventivně proti vráskám.
  • Nekončící množství benefitů, celý popis, viz. níže↓↓↓
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
1.12.2021
399 Kč
Dermaroller 0,5 mm
Dermaroller 0,5 mm
Tip Poměr cena/výkon

Proč dermaroller?

Dodržuješ všechny možné tipy na růst vousů a vlasů a stále to neroste? Nebo jen potřebujete pleť oživit? Tak vyzkoušej náš dermaroller! Tento magický dermatologický váleček dokáže zázraky, musí se ale dodržovat spoustu zásad a pravidel.

Dermaroller aneb zázračný váleček

Dermaroller, v překladu dermatologický váleček slouží pro tzv. ''mikrojehličkování''. Má totiž na svém válečku zabudované mikrojehle, které při rolování pronikají do vrchní části pokožky. Tím dochází k daleko větší produkci kolagenu, který je důležitý pro pevnost a elasticitu pokožky.

Dermaroller také napomáhá pokožce až 2x násobně lépe vstřebat aplikované látky jako jsou například oleje na vousy, balzámy nebo třeba starý dobrý beard doping. Při pravidelném používání má vynikající anti-age efekt. Dokáže vyhladit jizvy nebo strie a zbavovat vrásek.

Jakou délku jehel vybrat a kdy a jak dermaroller používat?

Je vyzkoušené, že pro lepší růst vousů a vlasů se nejčastěji používá délka jehel 0,5 mm - proto ani jinou délku nenabízíme. Rollujte vždy s alespoň 2-denním odstupem. Optimálně 2-3x týdně. Při rollování nemusíte na váleček nějak výrazně tlačit, stačí udržovat mírný tlak, abyste si pokožku příliš nepodráždily.

1. Dezinfekce válečku

Před každým rollováním váleček pláchněte horkou vodou a důkladně vydezinfikujte. Zbavíte se tak nečistot z předešlého rollování a nebudete nic riskovat. Přecejenom se váleček dostane až pod kůži.

2. Omyjte si kůži

Následně si umyjte kůži, kterou máte v plánu rollovat, aby se případné nečistoty nedostaly do mirných ranek, které vzniknou pro rollování.

3. Rollování vodorovně

Aby rollování bylo co nejúčinnější, musí se rollovat různými směry, Začněte nejdříve svisle a přejeďte jedním tahem zhruba 10x požadované místo.   .

4. Rollování svile

Úplně stejným způsobem použijte dermaroller, akorát rollujte svisle. Opět přejeďte místo jedním tahem přibližně 10x.

5. Rollování diagonálně

A do třetice všeho dobrého! Opět je to úplně stejné, akorát rollujte diagonálně.

6. Nechte pokožku odpočinout

Po rollování doporučujeme alespoň 6 hodin neaplikovat žádné přípravky. Pokožka se za tu dobu vzpamatuje.

5
21x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JP Avatar autora | 7.11.2021
Spokojenost jak s dodáním, tak s obsahem. Dokonce jsem dostal bonus v podobě kartáče na vousy, což bylo nečekané překvapení. 4/5 Proto že to není první obchod ze kterého jsem objednával věci na vousy. Ten druhý obchod si víc pohrál s balením. Jmenovat nebudu :) Krásný výrobky, pečlivě zabalené, rychle dodané, bonus navíc... Určitě doporučuji nákup zde :)
5
V Avatar autora | 19.5.2021
Cau Lve Salonu, jsem spokojenej i s dodavkou i produktem co jsem objednal :D
5
VA Avatar autora | 28.4.2021
Odpovídající popisu, kvalitní nástroj, hygienicky zabalený, mohu doporučit.
5
P Avatar autora | 6.12.2020
Velmi rychlé dodání (objednal jsem po šesté večer a už druhý den ráno bylo možné zásilku vyzvednout), produkt je skvělý, používám ho až nezdravě často :D (3x denně)

Produkty značky Lev Salónů vám poskytují maximální kvalitu za rozumnou cenu. Jelikož máme produkty pevně pod kontrolou, je zaručeno, že se k vám, našim zákazníkům, dostanou v nejlepší možné kvalitě.