Angry Beards Beard Roller

Nářadí na růst vousů od Angry Beards. Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm prokrvuje pokožku a pomáhá s absorbcí produktů na vousy.

Klíčové vlastnosti Beard Rolleru: 

  • Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm.
  • Prokrvuje pokožku a pomáhá s absorpcí produktů na vousy i vlasy (záleží, kde rolujete).
  • Maximalizace růstového potenciálu.
  • Dokonalé prokrvení.
  • Celkové omlazení a uzdravení pokožky.
  • Tool Cleaner gratis pro dezinfekci válečku.
  • Článek o tom, jak Beard Roller používat a jak se o něj starat zde.
Dostupnost Skladem
1 199 Kč
Angry Beards Beard Roller

Nářadí na růst vousů od Angry Beards. Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm propíchá horní vrstvu kůže, čímž dojde k masivnímu prokrvení, aktivaci přirozeného hojení kůže a nakonec také k lepší absorpci produktů na vousy (např. Dopingu). Pomáhá k celkovému omlazení a uzdravení pokožky. Součástí každého balení je i čisticí sprej Tool Cleaner, abyste Roller mohli rovnou používat. To vše v masivní magnetické krabici. Použití: Před rolováním si omyjte kůži a roller důkladně opláchněte, otřepejte a nastříkejte Tool Cleanerem po celém obvodu válečku a nechte 60 sekund působit. Desetkrát s mírným tlakem na rolleru přejeďte celou tvář ve svislých pruzích a následně desetkrát ve vodorovných pruzích. Rolujte jednou za 3 - 4 dny před spánkem. Alespoň šest hodin po rolování nedoporučujeme používat Doping ani jiné výrobky, jen nechte kůži odpočinout. Po projetí rollerem může být kůže podrážděná a začervenalá, tak ji jen nechte v klidu a nevystavujte ničemu dalšímu.

Angry Beards Beard Roller

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Osma Le Montagnard olej na vousy 30 ml
437 Kč
LH2057
Apothecary87 Original Recipe, olej na vousy 50 ml
1 080 Kč
LH1303
Morgan's elixír na vousy 30 ml
398,05 Kč
419 Kč (–5 %)
LH1192
Hey Joe Absolute Pack 7 x 3 ml
1 007 Kč
1 060 Kč (–5 %)
LH1912
Proraso Eukalyptus olej na vousy 30 ml
350,55 Kč
LH1684
Pan Drwal Original olej na vousy a tvář 30 ml LH2766
Cella Milano, olej na vousy 50 ml
456 Kč
LH1648
Geo F. Trumper Limes, olej na vousy 100 ml
407,55 Kč
LH1079