Angry Beards Beard Roller

Nářadí na růst vousů od Angry Beards. Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm prokrvuje pokožku a pomáhá s absorbcí produktů na vousy.

Klíčové vlastnosti Beard Rolleru: 

  • Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm.
  • Prokrvuje pokožku a pomáhá s absorpcí produktů na vousy i vlasy (záleží, kde rolujete).
  • Maximalizace růstového potenciálu.
  • Dokonalé prokrvení.
  • Celkové omlazení a uzdravení pokožky.
  • Tool Cleaner gratis pro dezinfekci válečku.
  • Článek o tom, jak Beard Roller používat a jak se o něj starat zde.
Dostupnost Skladem
1 199 Kč
Angry Beards Beard Roller

Nářadí na růst vousů od Angry Beards. Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm propíchá horní vrstvu kůže, čímž dojde k masivnímu prokrvení, aktivaci přirozeného hojení kůže a nakonec také k lepší absorpci produktů na vousy (např. Dopingu). Pomáhá k celkovému omlazení a uzdravení pokožky. Součástí každého balení je i čisticí sprej Tool Cleaner, abyste Roller mohli rovnou používat. To vše v masivní magnetické krabici. Použití: Před rolováním si omyjte kůži a roller důkladně opláchněte, otřepejte a nastříkejte Tool Cleanerem po celém obvodu válečku a nechte 60 sekund působit. Desetkrát s mírným tlakem na rolleru přejeďte celou tvář ve svislých pruzích a následně desetkrát ve vodorovných pruzích. Rolujte jednou za 3 - 4 dny před spánkem. Alespoň šest hodin po rolování nedoporučujeme používat Doping ani jiné výrobky, jen nechte kůži odpočinout. Po projetí rollerem může být kůže podrážděná a začervenalá, tak ji jen nechte v klidu a nevystavujte ničemu dalšímu.

Angry Beards Beard Roller

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Osma Le Sultan olej na vousy 30 ml
Osma Le Sultan olej na vousy 30 ml
Na dotaz, zboží na cestě!
440 Kč
LH2055
Recipe For Men Raw Naturals olej na vousy 50 ml LH1523
Osma olej na vousy 50 ml
439 Kč
LH919
Lumbersoul Pleasure Garden, olej na vousy 30 ml
309 Kč
LH1459
Truefitt and Hill olej na vousy 60 ml
Tip
790 Kč
LH1618
Kuul for men olej na vousy 30 ml
329 Kč
LH2786