Angry Beards Beard Roller

Novinka
Značka: Angry Beards
899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021
  • Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm.
  • Prokrvuje pokožku a pomáhá s absorbcí produktů na vousy i vlasy (záleží, kde rollujete).
  • Maximalizace růstového potenciálu
  • Dokonalé prokrvení
  • Celkové omlazení a uzdravení pokožky
  • Tool Cleaner gratis pro dezinfekci válečku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kosmetický váleček neboli dermaroller. Nářadí na růst vousů od Angry Beards. Váleček s 540 titanovými mikrojehlami o délce 0,5 mm propíchá horní vrstvu kůže, čímž dojde k masivnímu prokrvení, aktivaci přirozeného hojení kůže a nakonec také k lepší absorpci produktů na vousy (např. Dopingu). Pomáhá k celkovému omlazení a uzdravení pokožky. Součástí každého balení je i Tool Cleaner, abyste Roller mohli rovnou používat. To vše v masivní magnetické krabici.

Použití: Před rollováním si omyjte kůži a roller důkladně opláchněte, otřepejte a nastříkejte Tool Cleanerem po celém obvodu válečku a nechte 60 sekund působit. Desetkrát s mírným tlakem na Rolleru přejeďte celou tvář ve svislých pruzích a následně desetkrát ve vodorovných pruzích. Rollujte jednou za 3–4 dny před spánkem. Alespoň šest hodin po rollování nedoporučujeme používat Doping ani jiné výrobky, jen nechte kůži odpočinout. Po projetí rollerem můžebýt kůže podrážděná a začervenalá, tak ji jen nechte v klidu a nevystavujte ničemu dalšímu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Nadupaná česká kosmetika, to je Angry Beards. Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.

 
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace