2-měsíční kůra na růst vousů

999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.8.2021

2x Beard doping + 1x Beardroids!

Nerozlučná dvojka!!! Aneb komu to neroste, ten ví jak bolí se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle. Zkrátka kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po této kombinaci. Dokonalá kombinace přípravků pro růst vousů, které zaručí maximální efekt! Kombinace doplňku stravy Beardroids a séra na růst Beard Doping je naprosto ideální.

Klíčové vlastnosti 2-měsíční kůry:

  • Poctivý český výrobek.
  • Podpora zdravého růstu vousů i vlasů.
  • Kompletní růstový set pro maximální efekt.
  • Omezení nadměrného vypadávání vousů i vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombo pro růst

Nic z této dvojice vám nezaručí plnovous za měsíc, to je snad jasné. Můžete pro to ale udělat maximum. Pokožka je vnější bariera, která má za úkol pustit do těla co nejméně věcí a naopak brát co nejvíce zevnitř. Bojování na vnější frontě pokryjete Dopingem a nic moc dalšího už do sebe kůže zvenku nevezme. Proto dává smysl podpořit růst něčím, co bychom mohli vousům, vlasům a celému organismu dodat z vnitřní strany. No a to právě jsou Beardroids.

POPIS OBRÁZKU

První z dvojice – Beard doping

Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst Vašich vousů (a případně i vlasů). Aneb komu to neroste, ten ví jak bolí se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle. Zkrátka kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po tomto produktu. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí přípravek pravidelně aplikovat na požadovaná místa. Doporučujeme 4-6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřete do pokožky.

POPIS OBRÁZKU

Druhý z dvojice – Beard roids

Podpoř růst vousů pomocí speciálních vitamínů tzv. Beardroids! Vitamíny české značky Angry Beards na podporu růstu vousů, vlasů....no všech chlupů na těle. Boj s růstem vousů je na dlouho dobu, podpoř tedy svoji cestu nadupanými vitamíny. Čím víc růst podpoříš, tím je větší pravděpodobnost, že jednou uspěješ a budeš se chlubit pořádným plnovousem!

POPIS OBRÁZKU

Jak přípravky kombinovat pro maximální užitek?

Beardroids baštěte jednou denně po jídle. Je to produkt, na který jsme hrdí, nic ale nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů. Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Pokud to aspoň trochu jde, tak je dobré kůži před dopováním umýt, ideálně teplou vodou a přípravkem na čištění tváře. Zbavíte ji mastnoty a teplou vodou roztáhnete póry.

POPIS OBRÁZKU
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 23.6.2021
Max spokojenost super

Nadupaná česká kosmetika od Angry Beards

Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.

 
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace