2měsíční kúra na růst vousů

2 x Beard doping + 1 x Beardroids!

Nerozlučná dvojka! Aneb komu to neroste, ten ví jak bolí, se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle. Zkrátka kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po této kombinaci. Dokonalá kombinace přípravků pro růst vousů, které zaručí maximální efekt! Kombinace doplňku stravy Beardroids a séra na růst Beard Doping je naprosto ideální.

Klíčové vlastnosti 2měsíční kúry:

  • Poctivý český výrobek.
  • Podpora zdravého růstu vousů i vlasů.
  • Kompletní růstový set pro maximální efekt.
  • Omezení nadměrného vypadávání vousů i vlasů.
Dostupnost Skladem
1 447 Kč –17 % 1 199 Kč
2měsíční kúra na růst vousů
2-měsíční kůra na růst vousů
1 447 Kč –17 %

Kombo pro růst

Nic z této dvojice vám nezaručí plnovous za měsíc, to je snad jasné. Můžete pro to ale udělat maximum. Pokožka je vnější bariéra, která má za úkol pustit do těla co nejméně věcí, a naopak brát co nejvíce zevnitř. Bojování na vnější frontě pokryjete Dopingem a nic moc dalšího už do sebe kůže zvenku nevezme. Proto dává smysl podpořit růst něčím, co bychom mohli vousům, vlasům a celému organismu dodat z vnitřní strany. No a k tomu jsou právě Beardroids.

První z dvojice – Beard doping

Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst Vašich vousů (a případně i vlasů). Aneb komu to neroste, ten ví jak bolí se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle. Zkrátka kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po tomto produktu. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí přípravek pravidelně aplikovat na požadovaná místa. Doporučujeme 4-6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřete do pokožky.

beard-doping-prokrveni

Druhý z dvojice – Beardroids

Podpoř růst vousů pomocí speciálních vitamínů tzv. Beardroids! Vitamíny české značky Angry Beards na podporu růstu vousů, vlasů....no všech chlupů na těle. Boj s růstem vousů je na dlouho dobu, podpoř tedy svoji cestu nadupanými vitamíny. Čím víc růst podpoříš, tím je větší pravděpodobnost, že jednou uspěješ a budeš se chlubit pořádným plnovousem!

Jak přípravky kombinovat pro maximální užitek?

Beardroids baštěte jednou denně po jídle. Je to produkt, na který jsme hrdí, nic ale nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů. Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Pokud to aspoň trochu jde, tak je dobré kůži před dopováním umýt, ideálně teplou vodou a přípravkem na čištění tváře. Zbavíte ji mastnoty a teplou vodou roztáhnete póry.

2-měsíční kůra na růst vousů

Angry Beards Beardroids vitamíny na růst vousů 60 kapslí

Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TH Avatar autora | 24.1.2022
Krásně voní. Snad bude mít i efekt.
5
J Avatar autora | 23.6.2021
Max spokojenost super

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.