4měsíční kúra na růst vousů

4 x Beard doping!

Čtyřměsíční nálož Beard dopingů, která ti s tvým růstem zaručeně pomůže! Ne nadarmo se říká, že trpělivost je u růstu vousů základ. Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst vousů. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí přípravek pravidelně aplikovat na požadovaná místa. Doporučujeme 4 - 6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřeš do pokožky.

Klíčové vlastnosti Beard dopingu:

  • 4měsíční nálož dopingu. 
  • Poctivý český výrobek, kterému je klinicky prokázána podpora růstu vousů.
  • Pekelně dobré prokrvení folikul.
  • Rychlejší růst vousů.
  • Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou.
Dostupnost Skladem
1 796 Kč –16 % 1 499 Kč
4měsíční kúra na růst vousů
4-měsíční kůra na růst vousů
Tip
1 796 Kč –16 %

4 x Ověřený český přípravek podporující růst vousů

Angry Beards Beard Doping garantuje na základě klinické studie podporu růstu vousů, popřípadě i vlasů. Většina složek dodává kůži živiny a hydrataci. Zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy. Důležitá je pravidelnost používání a vytrvat i po prvních pozitivních změnách. Objem 30 ml. Použití: Pravidelně ráno a večer po umytí vmasírovat na místa, kde chceš mít hustší porost vousů popřípadě vlasů (kouty na hlavě). Výsledky jsou klinicky ověřené, ovšem dostaví se až po delším používání.

Jak a kdy doping používat?

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikujte 3-6 pumpnutí přímo na tvář, na které doping prsty rozetřete. Doping má konzistenci krémíku, proto je vhodné aplikovat přímo na kůži, aby ani kapka nepadla nazmar. Stačí jen protáhnout zobák přes vousy a stříknout rovnou na xicht.

beard-doping-prokrveni

Komu Beard Doping doporučujeme?

Pokud vousy nemáte v rodině, tak vám nejspíš nepomůže nic jiného než nastřelení. Genetika je mrcha a s ní nic nezmůžeme. Vyzkoušet určitě můžete, ale s největší pravděpodobností se výsledky nedostaví. Pokud ještě nejste hormonálně dospělí, tak Doping také nijak zásadně nepomůže. Někdo má tělo dospělé před 18 rokem, jiný se mění ještě po 20. V zásadě pokud roste jen chmýří, ještě vydrž pionýři. Pokud jste ale dospělý chlap, nebo aspoň nějaké vousy rostou, tak to jste přesně náš člověk a Doping u vás bude makat naplno.

 

Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 3.8.2021
Doporučuji určitě vyzkoušet ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.