6měsíční kúra na růst vousů

5 + 1 Beard doping zdarma!

Šestiměsíční nálož Beard dopingů, která ti s tvým růstem zaručeně pomůže! Ne nadarmo se říká, že trpělivost je u růstu vousů základ. Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst tvých vousů. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí přípravek pravidelně aplikovat na požadovaná místa. Doporučujeme 4 - 6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřeš do pokožky.

Klíčové vlastnosti Beard dopingu:

  • 6měsíční nálož dopingu. 
  • Poctivý český výrobek, kterému je klinicky prokázána podpora růstu vousů.
  • Pekelně dobré prokrvení folikul.
  • Rychlejší růst vousů.
  • Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz, zboží na cestě!
2 694 Kč –17 % 2 236 Kč
6měsíční kúra na růst vousů
6-měsíční kůra na růst vousů
2 694 Kč –17 %

6 x Ověřený český přípravek podporující růst vousů

Angry Beards Beard Doping garantuje na základě klinické studie podporu růstu vousů, popřípadě i vlasů. Většina složek dodává kůži živiny a hydrataci. Zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy. Důležitá je pravidelnost používání a vytrvat i po prvních pozitivních změnách. Objem 30 ml. Použití: Pravidelně ráno a večer po umytí vmasírovat na místa, kde chceš mít hustší porost vousů popřípadě vlasů (kouty na hlavě). Výsledky jsou klinicky ověřené, ovšem dostaví se až po delším používání.

Jak a kdy doping používat?

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikuj 3 - 6 pumpnutí přímo na tvář, na které doping prsty rozetři. Doping má konzistenci krémíku, proto je vhodné aplikovat přímo na kůži, aby ani kapka nepadla nazmar. Stačí jen protáhnout zobák přes vousy a stříknout rovnou na xicht.

beard-doping-prokrveni

Komu Beard Doping doporučujeme?

Pokud vousy nemáš v rodině, tak ti nejspíš nepomůže nic jiného než nastřelení. Genetika je mrcha a s ní nic nezmůžeme. Vyzkoušet určitě můžeš, ale s největší pravděpodobností se výsledky nedostaví. Pokud ještě nejsi hormonálně dospělý, tak Doping také nijak zásadně nepomůže. Někdo má tělo dospělé před 18 rokem, jiný se mění ještě po 20. V zásadě pokud roste jen chmýří, ještě vydrž pionýři. Pokud jsi ale dospělý chlap, nebo aspoň nějaké vousy rostou, tak to jsi přesně náš člověk a Doping u tebe bude makat naplno.

 

Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 28.3.2021
Musí říct ,že doručení bylo bleskové.Na hodnocení jestli produkt funguje je dost brzo,ale obchod a celkově jak je to psané mě fakt baví !!
5
JT Avatar autora | 11.3.2021
Prima vec,funguje.Proto objednavka 6 ks.A dekuji za darek k nakupu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.