6-měsíční kůra na růst vousů

1 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.8.2021

6x Beard doping!

Šestiměsíční nálož Beard dopingů, která ti s tvým růstem zaručeně pomůže! Ne nadarmo se říká, že trpělivost je u růstu vousů základ. Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst Vašich vousů. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí přípravek pravidelně aplikovat na požadovaná místa. Doporučujeme 4-6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřete do pokožky.

Klíčové vlastnosti Beard dopingu?

  • 6-měsíční nálož dopingu. 
  • Poctivý český výrobek, kterému je klinicky prokázán podpora růstu vousů.
  • Pekelně dobré prokrvení folikul.
  • Rychlejší růst vousů.
  • Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

6x Ověřený český přípravek podporující růst vousů

Angry Beards Beard Doping garantuje na základě klinické studie podporu růstu vousů, popřípadě i vlasů. Většina složek dodává kůži živiny a hydrataci. Zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy. Důležitá je pravidelnost používání a vytrvat i po prvních pozitivních změnách. Objem 30 ml. Použití: Pravidelně ráno a večer po umytí vmasírovat na místa, kde chcete mít hustší porost vousů popřípadě vlasů (kouty na hlavě). Výsledky jsou klinicky ověřené, ovšem dostaví se až po delším používání.

POPIS OBRÁZKU

Jak a kdy doping používat?

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikujte 3-6 pumpnutí přímo na tvář, na které doping prsty rozetřete. Doping má konzistenci krémíku, proto je vhodné aplikovat přímo na kůži, aby ani kapka nepadla nazmar. Stačí jen protáhnout zobák přes vousy a stříknout rovnou na xicht.

POPIS OBRÁZKU

Komu Beard Doping doporučujeme?

Pokud vousy nemáte v rodině, tak vám nejspíš nepomůže nic jiného než nastřelení. Genetika je mrcha a s ní nic nezmůžeme. Vyzkoušet určitě můžete, ale s největší pravděpodobností se výsledky nedostaví. Pokud ještě nejste hormonálně dospělí, tak Doping také nijak zásadně nepomůže. Někdo má tělo dospělé před 18 rokem, jiný se mění ještě po 20. V zásadě pokud roste jen chmýří, ještě vydrž pionýři. Pokud jste ale dospělý chlap, nebo aspoň nějaké vousy rostou, tak to jste přesně náš člověk a Doping u vás bude makat naplno.

POPIS OBRÁZKU
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 28.3.2021
Musí říct ,že doručení bylo bleskové.Na hodnocení jestli produkt funguje je dost brzo,ale obchod a celkově jak je to psané mě fakt baví !!
5
JT Avatar autora | 11.3.2021
Prima vec,funguje.Proto objednavka 6 ks.A dekuji za darek k nakupu

Nadupaná česká kosmetika od Angry Beards

Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.

 
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace