Angry Beards Datesaver deodorant do bot

"Táto, Ty ses zul?" Tak tohle už nikdy neuslyšíte. Pokud se chcete zbavit nepříjemného zápachu z Vašich bot, doporučujeme Vám tento klenot z dílny Angry Beards. 

Dostupnost Skladem
229 Kč 114,50 Kč / 100 ml
Angry Beards Datesaver deodorant do bot

DATESAVER si díky svým účinným složkám poradí s i s pachem, který je ukrytý hluboko ve struktuře boty. Obsahuje chemii, která se dostane do všech vrstev boty a díky tomu již nebudou ostatní lidé obcházet Vaše boty obloukem.

Složení:

VODA, METHYLAL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISIŘIČITAN DRASELNÝ, BENZALKONIUM CHLORID, FENOXYETHANOL, PARFÉM, CHLORID SODNÝ, TRIETHYLENE GLYCOL, SLOŽKY PARFÉMU (LIMONENE, LINALOOL).

Balení 200 ml v plastové lahvi se spouští

Vhodné přikoupit i deodorant na samotné nohy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.